FAQ

1. Na jaká trička tiskneš?

Všechno oblečení je bio, fair trade a většina oblečení je dokonce klimaticky neutrální ☺️ K potisku jsem zvolila ekologický barvy, protože chci, aby móda, kterou nabízím byla 100% environmentally, human a animal friendly.

2. jak dlouho bude trvat než objednávka dorazí?

Objednávky vytvořené do 12:00 obvykle odesílám ještě v ten den. Všechny objednávky zasílám Českou poštou jako doporučený dopis. Doba dodání v rámci ČR bývá 1 - 3 dny. V rámci Slovenska 3 - 7 dní. Emailem vždy zasílám číslo zásilky přes které můžeš sledovat svou zásilku na https://www.postaonline.cz/trackandtrace. Tato služba bohužel nefunguje pro Slovensko. Pokud se tvoje objednávka zpozdila, napiš mi, prosím, email na info@veronicaleroy.cz

3. zasíláš i mimo čr?

Ano, objednávky je možné zaslat do celého světa ☺️ Tady na eshopu můžeš nakoupit, pokud chceš zboží poslat do ČR nebo SR. Pro objednávky do jiných zemí mě prosím kontaktuj na email info@veronicaleroy.cz. Cena za poštovné pro ČR je 69,- při platbě převodem na účet nebo za 99,- dobírkou. Na Slovensko posílám pouze při předchozí platbě na účet a to za 139,-. Poštovné zdarma můžeš využít od 1500,- pro ČR nebo od 1700,- pro SR.

4. jak zjistím správnou velikost trička?

Trička s motivy Carrots, Bananas, Bull, Plant Eaters a Gorila jsou malinko větší než klasické velikosti (hlavně dámská trička). Motiv Hate Free už odpovídá klasickému označení více, ale vždy doporučuji kouknout před objednáním na Sizing Guide, popřípadě na fotku s velikostmi u produktu. 

5. jak zaplatím svou objednávku?

Objednávku můžeš zaplatit převodem nebo ti balíček můžu zaslat na dobírku. 

6. jak mám postupovat, pokud chci zboží vyměnit?

Vrácení zboží přijímám do 14 dní od objednání zboží. Výměnu provádím taktéž do 14 dní od objednávky. Výměna nebo vrácení je možné pouze pokud zboží nebylo nošeno nebo vypráno. Nelze vracet ani měnit špinavé nebo jinak poničené oblečení. Pokud chceš zboží vrátit nebo vyměnit, napiš mi prosím email na info@veronicaleroy.cz pro další instrukce. Prosím, nezasílej objednávku zpět na adresu uvedenou na zásilce bez předchozí domluvě emailem!

7. najdu tvoje trička v obchodech?

Momentálně funguji pouze formou e-shopu. Pokud vlastníš veganský obchod, kavárnu nebo restauraci a měl/a bys zájem o moje oblečení, kontaktuj mě prosím emailem. Těším se na spolupráci!