Double Chocolate Muffins

IMG_62962   IMG_63102

Kdo by neměl rád muffinky! No a ještě k tomu čokoládový ☺️ Dnes tady pro vás mám recept na jejich proteinovou verzi. V názvu je double chocolate, ale vlastně je to spíš triple. Do muffinků budeme dávat kakao, chocolate chips a taky rostlinný čokoládový protein od HappyPower (spolupráce ❤️), takže pokud jste milovníci všeho čokoládovýho, určitě si přijdete na svý. Můj oblíbenej protein můžete koupit TADY! Ať už dělám muffiny proteinový nebo klasický, ráda do nich přidávám nějaký ovocný pyré, nejčastěji jablečný. Muffiny jsou pak krásně vláčný a skvěle drží, proto jsem ho přidala i do týhle proteinový verze.

1 a 1/2 hrnku hladké mouky
3/4 hrnku HappyPower Choco-Almond Proteinu
1/3 hrnku kakaa
3/4 hrnku třtinového cukru
1 a 1/2 lžičky jedlé sody 
1/2 hrnku chocolate chips
1 a 1/4 hrnku jablečného pyré
3/4 hrnku rostlinného mléka

Tak jdeme na to! Jak už to u muffinů bejvá, příprava je opravdu jednoduchá. Do větší mísy přidejte mouku, protein, kakao, cukr a jedlou sodu, všechno pořádně promíchejte a přidejte jablečný pyré a rostlinný mlíko. Mlíko přidávejte postupně, protože každý pyré je jinak hustý. Je možný, že ho budete potřebovat míň, ale taky možná budete muset přidat ☺️ Těsto by mělo mít hustotu jako na klasický muffiny. Já většinou kupuju jablečný pyré z DM, takže pokud použijete tohle, použijte i stejný množství mlíka jako je napsáno v receptu. Když je těsto krásně spojený, přidejte chocolate chips nebo nasekanou čokoládu, pořádně vmíchejte a začněte těsto dávat do košíčků. Pečte v troubě vyhřátý na 175°C asi 20 minut. Dobrou chuť ❤️

Pokud budete recept zkoušet, nezapomeňte mě označit na Instagramu. Moc ráda koukám na vaše výtvory a mám radost, že zkoušíte něco novýho! 

Zpět do obchodu