Protein Balls

IMG_63132   IMG_63122

Proteinový kuličky a tyčinky si dávám docela často, když cestuju nebo když prostě nestíhám a potřebuju jenom něco popadnout a bežet. Moc ale nemusím ty, kde jsou datle, nějak jsem se jich pár let zpátky přejedla a od tý doby moc ne haha  Proto jsem se rozhodla udělat si recept na svý protein balls, který mi budou chutnat, budu vědět, co přesně v nich je a budou super easy na přípravu. V tomhle receptu samozřejmě nesmí chybět protein. Můj oblíbenej je ten od HappyPower (spolupráce s láskou) a do kuliček jsem použila příchuť Coconut Cookie. Další důležitou složkou, která nám drží kuličky pohromadě je ořechový máslo. Obě ingredience od HappyPower můžete koupit tady: 
Protein a máslíčko ❤️

1/2 hrnku ovesných vloček
1/4 hrnku strouhaného kokosu
1/3 hrnku HappyPower Coconut Cookie proteinu
1/2 hrnku HappyPower oříškového másla
2 lžíce rýžového sirupu
2 lžíce mletého lněného semínka + 4 lžíce vody

Do menší mističky si přidáme lněný semínko, zalijeme ho vodou a necháme odležet 10-15 minut. Pokud chcete proces urychlit, použijte horkou vodu. Potom už je všechno supr easy ☺️ Smícháme ovesný vločky, kokos a protein, vše zamícháme a přidáme tekutý ingredience - oříškový máslo, rýžovej sirup a lněný semínko (až když vidíme, že udělalo lepivou hmotu a je ready). Potom už jenom všechno pořádně promícháme (co si budem, tyhle věci jdou nejlíp rukama, tak se toho nebojte!) a tvarujeme kuličky! Úplně nejlepší jsou hned takhle čerstvý, ale můžete je schovat i do lednice. Doufám, že vám budou chutnat!

Pokud budete recept zkoušet, nezapomeňte mě označit na Instagramu. Moc ráda koukám na vaše výtvory a mám radost, že zkoušíte něco novýho!